Biało-czerwoni – WIELCY Mali Rycerze

2014-09-21_1411337541Walka. Radość. Nerwy. Kryzys. Upadek. Złość. Podnoszenie się. Odrabianie strat. Radość. Ból. Pot. Napięcie. Serducho wali jak oszalałe. Coraz mniej sił. W głowie jedna myśl: wytrzymać do końca i wygrać.

Jeśli ktoś twierdził, że rycerze są reliktem przeszłości, to po Mistrzostwach Świata w Siatkówce Mężczyzn, musi zmienić zdanie. To, co tam Polacy pokazali, było fenomenalne! Jaka była w nich radość z każdego małego punkciku, szli krok po kroku do zwycięstwa. W sytuacji wydawać by się mogło beznadziejnej – przegrany set, a czasem nawet dwa, kiedy nic nie wychodzi, wydaje się, że jest już po meczu, że nic się nie da zrobić, oni nie odpuszczali, walczyli do końca. Porażka nie podcinała im skrzydeł, ale powodowała sportową złość, potrafili się po przegranych setach podnieść. Wierzyli w siebie, we własne możliwości, w to, że potrafią wygrywać. Wychodzili na boisko z podniesioną głową, z wiarą i sercem do walki. Nie bali się przeciwnika, ale walczyli jak równy z równym. Dawali z siebie wszystko.

Gdy będziesz kiedyś leżeć przygnieciony nawałem problemów, kiedy będziesz chciał się poddać, bo tak długo walczysz i nic nie wychodzi tak, jak powinno, to przypomnij sobie mecze Polaków. A potem wstań, unieś głowę, wsłuchaj się w słowa pieśni o Małym Rycerzu!

Ten wpis został opublikowany w kategorii Bez kategorii i oznaczony tagami , , . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

2 odpowiedzi na „Biało-czerwoni – WIELCY Mali Rycerze

  1. Ewelka pisze:

    To jest coś pięknego…Mówili,że Polska przegra,a ja wierzyłam,że wygra!!!Zanim się mistrzostwa zaczęły,to ja już wiedziałam,że wygra :)

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *