Bóg przechowuje twoje łzy

skoeberMoże jesteś teraz w trudnej sytuacji, cierpisz, płaczesz. Może modlisz się i nic się nie zmienia dlatego wydaje ci się, że On nie słyszy twojej modlitwy, że nie widzi twoich łez. Nie wierz w to, bo to kłamstwo jest, które podsuwa ci szatan, by zasiać w tobie zwątpienie.

Miej pewność, że wtedy kiedy płaczesz, Bóg ociera twoje łzy i przechowuje je w swoim bukłaku /por. Ps 56,20/. Bukłaki służą do przechowywania m.in wody i wina. Przypominasz sobie, co zrobił Pan Jezus podczas wesela w Kanie Galilejskiej? Zwykłą, szarą, brudną wodę przemienił w wino. Twoje łzy to woda i On teraz chce w twoim życiu dokonać tego samego cudu, co wtedy. Chce przemienić wodę z twoich łez w wino radości. Wtedy twój smutek przemieni się w radość. /por. Jr 31,13; J 16,20/. Czy wierzysz w to, że On może tego dokonać?

Może jesteś tak bardzo poraniony i trudno jest ci uwierzyć, że to doświadczenie, które cię spotkało, Jezus jest w stanie przemienić w radość, że może z tych ran wydobyć piękno. W książce „Zraniony Pasterz” o. Daniel Ange pisze: „Wszystko to, co ci się wydawało w twoim życiu szare, smutne i brudne zajaśnieje perłami, gdy spojrzysz od strony wschodzącego słońca”. Uzdrowienie wewnętrzne nie polega na tym, że rany z przeszłość znikną i już ich nie będziemy mieli. Uzdrowienie polega na tym, że w naszych ranach zobaczymy podobieństwo do ran Jezusa, że poprzez te rany będziemy potrafili zobaczyć piękno. Dlatego w tych trudnych chwilach warto modlić się, by Pan ukierunkował moje spojrzenie tak, bym umiał, bym umiała patrzeć z odpowiedniej strony, a dzięki temu będę naocznym świadkiem cudu przemiany mojego życia. A wtedy tak jak w Kanie, będzie radość i wesele.

Pan mówi dziś do ciebie: „Słyszałem twoją modlitwę, widziałem twoje łzy. Oto uzdrowię cię.” /2 Krl 20, 5 ; Iz 38,5/

Ten wpis został opublikowany w kategorii Bez kategorii i oznaczony tagami , , , , , , , , . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

3 odpowiedzi na „Bóg przechowuje twoje łzy

  1. ola pisze:

    Piękny wpis :-) dzięki.

  2. MALGOSIA pisze:

    Piekne i prawdziwe abym nigdy nie straciła wiary która dal mi Bóg AMEN.

  3. MALGOSIA pisze:

    Piekne i prawdziwe aby BÓG dodawal mi coraz więcej wiary która dal mi Bóg przez dzialanie Ducha Świętego i Rece Maryii AMEN.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *