Za czym kolejka ta stoi?

kolejka-ludzi-w-los-angeles-usaKiedy ludzie stoją w długich kolejkach? a) przed świętami b) gdy mogą dostać coś za darmo. Te kolejki, które mam na myśli tworzą się obu tych powodów. Najwięcej ludzi stoi w nich przed Świętami Wielkanocnymi jak i Bożego Narodzenia, i zawsze są to kolejki do salonu piękności! Wszak każdy na święta chce dobrze wyglądać, a przede wszystkim panie :) Tylko, że to nie są takie zwykłe salony piękności. Bo po pierwsze, mają one najwyższą jakość. Po drugie: sieć tych salonów jest w każdym kraju (w Polsce jest ich łatwa dostępność, nie tylko przed świętami). A po trzecie: są za darmochę! Naprawdę! Bez operacji plastycznych dostaniesz w nich cudny uśmiech, śmiejące się oczy; piękną, radosną twarz! Za darmo dostaniesz miłość, radość, nadzieje, przebaczenie, uczucie lekkości na ciele i duszy… a przede wszystkim wolność! Czyż to nie piękne? Warto by pomyśleć o tym, by częściej robić taki lifting, a nie tylko przed świętami.

Parafrazując słowa wiersza Ernesta Brylla „Psalm stojących w kolejce” (śpiewany przez Krystynę Prońko) można by rzec: „Za czym kolejka ta stoi? Po wolność, po wolność, po wolność. Na co w kolejce tej czekasz? Na spowiedź na spowiedź, na spowiedź .”

Jeśli teraz spowiedź przedświąteczna będzie dla kogoś spotkaniem z Jezusem (a nie tylko spełnieniem obowiązku katolika) i od tego momentu zacznie z niej korzystać częściej to znaczy, że w jego sercu będzie prawdziwe Boże Narodzenie! Tego każdemu z serca życzę :)

Ten wpis został opublikowany w kategorii Bez kategorii i oznaczony tagami , , , , , , , , . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *